Volná místa

Hledáme pro práci na portálu AutoRoad.cz r e d a k t o r y, jenž se chtějí zviditelnit a prosadit psaním zpráv (článků) na dynamicky rostoucím motoristickém portálu českého a slovenského internetu.

Můžete se prosadit v těchto oblastech zpravodajství:

- DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ Z AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU
- TECHNIKA
- ZAJÍMAVOSTI A HISTORIE
- TESTY AUT

Pracovní náplň:

  • psaní článků pro
    www.autoroad.cz

    Požadujeme:
  • dobrou jazykovou vybavenost a cit pro stylizaci textu
  • bezproblémovou orientaci v oblasti automobilismu, popř. autosportu
  • výtečnou znalost anglického jazyka
  • vlastní připojení k internetu
  • osobní iniciativu - volný čas
  • samostatnost, odpovědnost
  • komunikativnost a smysl pro tým

  • Nabízíme:
  • zajímavou práci ve výborném kolektivu
  • redakční výhody

Své profesní životopisy zasílejte prosím na e-mailovou adresu naší redakce:
redakce@autoroad.cz

Aktuálně

JAC HF150

Čínská kopie Škodovky? Klony Škody pomohly nastartovat čínský průmysl

Renault City K-ZE

Renault nabídne dostupné elektrické SUV, základ má v nejlevnějším modelu značky

Kia Stinger

Máte rádi driftování? Limitovaná edice Kia Stinger GTS je tu pro vás

Grove

Atraktivní vodíkové vozy Grove nabídnou skvělý design i dojezd, nedají se ale levně

Ford nabízí obranu proti krádežím aut přes bezklíčové odemykání

Nové klíče Ford zastaví populární fintu zlodějů. Víme, kdy budou k dispozici v Česku

Ilustrační foto (Pixabay/Gino Crescoli)

Cyklopruhy čelí kritice. Výzkum ukázal, že mohou působit i kontraproduktivně

Doporučujeme

Zprávy odjinud