Škoda v Ženevě představí modernizovanou Fabii R5, nabídne vyšší výkon i modernější vzhled

Profi 14.02.2019 14:46

Suzuki Swift Sport vs. Volkswagen Up GTI
Video

Zajímavosti 25.01.2019 16:29

Toyota Hilux vyhrála Rally Dakar. Je to i poprvé, kdy v jihoamerické éře Dakaru zvítězil vůz poháněný benzínem.
Fotky

Toyota Hilux zazářila na rallye Dakar! Poprvé tak zvítězil vůz na benzín

Profi 19.01.2019 10:00

Závod BMW M3 e46 CSL vs. Audi RS4 B5 (Youtube/Carwow)
Video

BMW M3 e46 CSL vs. Audi RS4 B5: Kdo vyhraje souboj ze zlatých časů motorismu?

Zajímavosti 07.01.2019 12:48

Toyota si připomíná nejdůležitější sportovní úspěchy roku 2018
Fotky

Závodní úspěchy Toyoty v roce 2018? Dařilo se na Dakaru, v Rallye, NASCAR i Le Mans

Zajímavosti 02.01.2019 16:49

Ilustrační fotografie

Chcete zlepšit své řidičské umění? Vyzkoušejte amatérské závody pro každého!

Zajímavosti 10.12.2018 10:14 Aktualizováno

Volkswagen I.D. R Pikes Peak
Fotky

Volkswagen I.D. R pokračuje v úspěšné sezoně, již dvakrát byl zvolen „Závodním vozem roku“

Zajímavosti 04.12.2018 14:28

Lamborghini Urus se stalo konečně rovnocenným soupeřem Tesly Model X
Video

Našla Tesla Model X konečně svého přemožitele? Tenhle závod byl napínavý až do konce

Zajímavosti 04.12.2018 11:54

Bugatti Chiron
Video

Majitel Bugatti Chiron za 80 milionů testoval, jak rychlý bude bez asistenčních systémů. Jak to dopadlo?

Profi 02.12.2018 19:12

Dragster převlečený za BMW ukrývá pod kapotou výrazně upravený motor z BMW M5 generace e34
Video

Tohle je zřejmě nejrychlejší BMW světa, z 0 na 350 km/h zvládá za 6.6 sekundy

Zajímavosti 20.11.2018 16:15

Lamborghini Urus, koncept ST-X
Video

Lamborghini představilo extrémní Urus, koncept ST-X chce dominovat závodním okruhům

Zajímavosti 19.11.2018 11:07

Tesla Model 3 Performance v závodech deklasovala konkurenci, nakonec ji diskvalifikovali
Video

Tesla Model 3 v závodech deklasovala konkurenci, pak se ale stalo něco nepochopitelného

Zajímavosti 13.11.2018 09:59

Srovnání Hyundai i30N a BMW e36 328i (YouTube/carwaw)
Video

Staré BMW 328i vs. ostrý hatchback Hyundai i30N? Výsledky jsou těsnější, než byste čekali

Zajímavosti 29.10.2018 13:39

BMW začalo testovat nový speciál M4 DTM s přeplňovaným čtyřválcovým dvoulitrem
Fotky

BMW testuje nový speciál M4 DTM, pod jeho kapotou je ukryta výkonná novinka

Zajímavosti 29.10.2018 09:45

Elektrická Audi RS3, koncept Schaeffler 4ePerformance, dokázala na zpátečku porazit Porsche 911 GT 2 RS a ještě stanovit nový rychlostní rekord v couvání
Video

Elektrická Audi ponížila spalovací motory. Porsche 911 porazila na zpátečku a stanovila světový rekord

Zajímavosti 10.10.2018 11:07

Petter Solberg bude řídit nové Polo GTI R5 ve Španělsku
Fotky

Volkswagen se vrací do světa WRC, za volantem Pola GTI R5 usedne legendární Petter Solberg

Zajímavosti 22.09.2018 10:00

Ne letišti v tureckém Istanbulu se uskutečnil velice netradiční závod
Video

Formule 1, stíhačka, superbike a Tesla? V Turecku se uskutečnil velice netradiční závod

Video

ŽIVĚ: Závody Goodwood Revival 2018 letos hostí vozy v hodnotě přes 5.6 miliardy korun

Zajímavosti 07.09.2018 11:06

Devel Sixty převedl neuvěřitelnou akceleraci, Bentley Continental Flying Spur absolutně nestíhal
Video

Devel Sixty: Extrémní SUV z Dubaje předvádí neskutečný výkon, luxusní Bentley se ani nechytá

Zajímavosti 31.08.2018 13:17

Nürburgring si málem připsal další vážná zranění, řidič však naštěstí předvedl správnou reakci
Video

Poslední vteřiny před nehodou: Jak probíhá chvíle před tragédií?

Zajímavosti 27.08.2018 13:45 Aktualizováno

V lednu 1936 obsadila posádka Pohl - Hausman s roadsterem Škoda Popular Sport na Rallye Monte Carlo druhé místo ve třídě do 1500 cm3 .
Fotky

Závodní vozy Škoda za první republiky? Své kvality potvrzovaly v nejnáročnějších závodech světa

Historie 15.08.2018 12:04

Lamborghini Huracán Performante se postavilo proti sovětské stíhačce Mig-29K
Video

Sovětský Mig vs. nadupané Lambo: Indická armáda uspořádala hodně netradiční závod

Zajímavosti 14.08.2018 09:45

Nový Volkswagen Jetta pro americký trh jako rekordní vůz
Fotky

Volkswagen cílí na další rekord, upravená Jetta s padáky má uhánět přes 300 km/h

Zajímavosti 11.08.2018 16:30