Oba Solbergové za jeden tým?

rally sweden
rally sweden, foto: Subaru WRT
iM2 21. ledna 2009 17:03
Sdílej:

Nabízí se i druhému z bratrské dvojice Solbergů jet za “B“ tým Fordu Stobart?

Vše má ovšem svou cenu, to by platilo i pro Pettera Solberga. Šéf Stobartu Malcolm Wilson si prý dokáže bývalého mistra světa v týmu představit. Ovšem i taková hvězda, jakou Petter je, by musela za místo v týmu platit, nebo dovést nějakého sponzora. „Už jsem s Petterem mluvil, ale musel by s sebou přinést i jistý finanční obnos. Pochopitelně, že bychom Pettera chtěli mít ve svém B-týmu,“ potvrzuje Wilson. V britském Stobartu má místo také Petterův bratr Henning. Jeho sezona je zajištěna díky silnému sponzorovi "expert". Henningovo auto je dlouhodobě vyvedeno také v barvách tohoto sponzora.

Stalo se
Elektro
Audi Q5 představuje verze e-hybrid SUV a Sportback

Nové Audi Q5 e-hybrid: Rodina se rozšiřuje o plug-in verzi. Koupíte ho už pod 1,7 milionů

Audi rozšiřuje rodinu modelu Q5 o plug-in hybridy. Nové SUV i Sportback e-hybrid kombinují výkon až 367 koní, elektrický dojezd do 100 kilometrů a vyspělé technologie. Do prodeje vstoupí koncem roku 2025, nejlevnější verze vyjde na více než 69 tisíc eur (cca 1,7 milionu korun).

Testy aut
DS3 Performance Line Hybrid

DS3 Performance Line Hybrid – stylovka do města, která mi nesluší

Do další dlouhodobé recenze zavítal francouzský elegantní crossover, který díky svému sebevědomí nemá nejsnazší život. Naše testování bude mít dvě části – první bude z pohledu mého a druhá z pohledu mé ženy. Budeme mít stejné závěrečné hodnocení nebo se naše názory budou výrazně lišit?

Novinky
Kia Sportage (2026)

Kia Sportage (2026): Láká na facelift s Netflixem, hlasovým ovládáním a hybridem s předním náhonem

Facelift populárního korejského crossoveru Kia Sportage přináší kromě kosmetických úprav i technologický skok. Nový infotainment zvládne streamování videa, aktualizace přes internet i platby za parkování. Pod kapotou se objeví výkonnější hybridy s novou automatickou převodovkou a poprvé i plug-in verze s pohonem předních kol.

Novinky
BMW Speedtop

BMW Speedtop (2025) bere dech. Toto krásné kombi půjde skutečně do výroby

BMW na prestižním festivalu elegance u jezera Como představilo vůz, který bere dech. Nový model Speedtop navazuje na loňské koncepty a tentokrát nepůjde jen o výstavní kus – limitovaná série 70 vozů s osmiválcem pod kapotou míří do výroby. Design, luxus a výkon v unikátním shooting braku, který si ale běžný smrtelník nekoupí.