DUNOVSKÝ - MACHŮ: ODMĚNA ZA ÚSPĚCHY

Dunovský, Václav
Dunovský, Václav, foto: rdpromotion
Zuzana Eliášová 11. listopadu 2011 19:32
Sdílej:

Na závěr úspěšné sezony si Václav Dunovský a Petr Machů vysloužili třešničku na dortu.

Poděbradsko - zlínská posádka posbírala v letošním roce všechno zlato, ke kterému měla přístup. S vozem Suzuki Ignis S1600, o nějž se celoročně bravurně staral tým mechaniků Sparrow racing teamu, protančili Vena s Petrem s elegancí celou sezónou. Ve výstavce se jim nyní blýskají poháry za první místo ve skupině A, 2WD i ve třídě 5 za rok 2011. Dá se tedy říct, že si pánové odměnu jistojistě zaslouží.

 

Zmíněnou třešničkou je zkouška vozu kategorie S2000. Dnes měli Dunovský s Machů poprvé možnost usednout do Škody Fabia S2000, s níž se zítra postaví na start soutěže v Uherském Brodě. „Je to obrovská změna. Osobně jsem si to moc užil. Jednoznačně jsem spokojený. Těším se na to, jak to půjde dál,“ popisuje první jízdu se Škodou Fabia S2000 spolujezdec Petr Machů. „Každé první krůčky jsou náročné a ani my jsme to dnes neměli jednoduché. Kilometr od kilometru se s autem poznáváme. Fabie v nás vzbuzuje velký respekt a zároveň touhu se s ní učit. Každopádně je to pěkný závěr sezóny,“ dodává usměvavý osmadvacetiletý Dunovský.

Stalo se
Elektro
Audi Q5 představuje verze e-hybrid SUV a Sportback

Nové Audi Q5 e-hybrid: Rodina se rozšiřuje o plug-in verzi. Koupíte ho už pod 1,7 milionů

Audi rozšiřuje rodinu modelu Q5 o plug-in hybridy. Nové SUV i Sportback e-hybrid kombinují výkon až 367 koní, elektrický dojezd do 100 kilometrů a vyspělé technologie. Do prodeje vstoupí koncem roku 2025, nejlevnější verze vyjde na více než 69 tisíc eur (cca 1,7 milionu korun).

Testy aut
DS3 Performance Line Hybrid

DS3 Performance Line Hybrid – stylovka do města, která mi nesluší

Do další dlouhodobé recenze zavítal francouzský elegantní crossover, který díky svému sebevědomí nemá nejsnazší život. Naše testování bude mít dvě části – první bude z pohledu mého a druhá z pohledu mé ženy. Budeme mít stejné závěrečné hodnocení nebo se naše názory budou výrazně lišit?

Novinky
Kia Sportage (2026)

Kia Sportage (2026): Láká na facelift s Netflixem, hlasovým ovládáním a hybridem s předním náhonem

Facelift populárního korejského crossoveru Kia Sportage přináší kromě kosmetických úprav i technologický skok. Nový infotainment zvládne streamování videa, aktualizace přes internet i platby za parkování. Pod kapotou se objeví výkonnější hybridy s novou automatickou převodovkou a poprvé i plug-in verze s pohonem předních kol.

Novinky
BMW Speedtop

BMW Speedtop (2025) bere dech. Toto krásné kombi půjde skutečně do výroby

BMW na prestižním festivalu elegance u jezera Como představilo vůz, který bere dech. Nový model Speedtop navazuje na loňské koncepty a tentokrát nepůjde jen o výstavní kus – limitovaná série 70 vozů s osmiválcem pod kapotou míří do výroby. Design, luxus a výkon v unikátním shooting braku, který si ale běžný smrtelník nekoupí.