"Cena fanoušků" jde do finále

Enge, Tomáš
Enge, Tomáš, foto: ALMS
Daniel Šupa 1. října 2004 14:16
Sdílej:

Pět osobností a nebo skupiny byly vybrány do závěrečného finále.

"Cena fanoušků" se uděluje jednotlivci a nebo skupině, která se významným způsobem zasloužila o rozvoj seriálu ALMS. Vítěz bude vyhlášen na galavečeru 17. října v Laguna Seca při posledním podniku sezony. Spolu s touto cenou bude oznámen i výsledek ankety "Nejoblíbenější jezdec". Pětice finalistů: Rob Dyson - majitel a šéf stáje Dyson Racing, která s šasi Lola trvale ohrožovala favorizovanou stáj ADT Champion s Audi R8, Rob Dyson získal toto ocenění v roce 2003 Doug Fehan - šéf programu Corvette Racing automobilky GM, tovární tým vévodí třídě GTS Flying Lizard Motorsports - nový tým třídy GT, který s vozem Porsche vyhrál hned svůj druhý závod a vystavil tlaku suverénní stáj Alex Job Racing Alex Job - vlastník stáje Alex Job Racing, která je zastoupena v seriálu od jeho vzniku a trvale patří k favoritům Dave Maraj - vlastník stáje ADT Champion, který reprezentoval ALMS na špičkové úrovni při tradičním závodě na 24 hodin v Le Mans, jeho tým získal letos v ALMS pro Audi 5. titul v hodnocení konstruktérů a jeho jezdci Lehto s Wernerem triumfovali v hodnocení jednotlivců Foto: ALMS
Témata:
Stalo se
Testy aut
Toyota ProAce Verso

Test ojetiny: Toyota ProAce Verso VIP – univerzální praktik s bohatou výbavou

Tento týden se podíváme na zoubek zánovní Toyotě ProAce. Jedná se o 7 místnou dodávku v nejvyšší výbavě, která je levnější alternativou k Multivanu či Mercedesu třídy V. Mimo bohatou výbavu nabízí také solidní dynamiku i spotřebu a pořádnou porci praktičnosti. Má smysl sáhnout po starší verzi s nízkým nájezdem nebo se vyplatí připlatit si za zcela nové auto?

Novinky ze světa EV
Koncept vozu Tesla Model 3+

Tesla vytře evropským automobilkám zrak. Představí Model 3+ s dojezdem až 800 km

Společnost Tesla je podle nově podaných regulačních dokumentů v Číně připravena uvést na trh novou verzi svého Modelu 3. Neoficiálně označovaný jako Model 3+ má elektromobil nabídnout rekordní dojezd až 800 kilometrů podle čínského cyklu CLTC, což by z něj učinilo nejdéle jedoucí vůz značky Tesla. Tento údaj výrazně překonává dosavadní verzi Modelu 3 Long Range AWD, která v Číně dosahuje maximálního dojezdu 713 km.

Testy aut
DS 7 PHEV 300 AWD Edition France

DS 7 PHEV 300 AWD Edition France – šmrncovní plug-in hybrid za zvýhodněnou cenu

Plug-in hybridy jsou zajímavým kompromisem mezi elektromobily a spalovacími vozy – z obou světů si berou to dobré. Model DS 7 jsme již testovali a to jak v nejvýkonnější verzi s 360 koňmi, tak opak v podobě naftového provedení v základní výbavě Pallas. Do dnešní recenze dorazila akční zvýhodněná verze Edition France se středně silným plug-in hybridním pohonem. Vyplatí se příplatek 400 tisíc za svižný plug-in hybrid proti naftovému základu?