Několikanásobný šampión F1, Michael Schumahcer, který momentálně závodní pro Mercedes, bude testovat nový speciál ingolstadtské značky pro sérii DTM.
"Michael Schumacher chová velký respekt k jezdcům DTM. Náš nový Mercedes Coupe DTM určitě otestuje," říká Norbert Haug, šéf Mercedesu pro motorsport.
Pokud by se Michael Schumacher po konci své kariéry ve Formuli 1 (kontrakt mu vyprší po sezoně 2012) rozhodl ještě dále aktivně závodit, mohl by se v týmu Mercedesu v DTM potkat se svým mladším bratrem Ralfem.
Sám Haug připouští, že se s Michaelem může na toto téma po zkončení jeho aktuální smlouvy pobavit.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.