Z triumfu se radoval Piccione a vynikající výkon podal Carroll. Smůlu měl tým Arden.
Do čela se dostal Jani, ale mezi ním a šestým Carrollem bylo jen 1,6 vteřiny! Pilot stáje Racing Engineering se však potýkal s brzdami, které ničily přední pneumatiky a Piccione šanci nepromarnil. Svůj náskok ihned po úspěšném předjetí zvýšil. Jani o chvíli později zamířil pro nové přední gumy. Cílem tak prolétl na prvním místě Piccione před Carrollem, který se probojoval na druhé místo skrz jezdecké pole z 21. pozice na startu. Hned za jeho zadním spoilerem dokončili závod synové slavných otců Piquet a Rosberg. Pantano bojoval o stupně vítězů, ale chyboval a během jeho hodin v posledním kole byl překonán Hernandezem a Monfardinim. Speedovi se v posledních závodech příliš nedaří, přesto mu rychlost nechybí a dnes si připsal alespoň dva body za nejrychlejší kolo. Foto: www.gp2series.com
Na lyžování do Alp jezdí kde kdo. My jsme si pro zimní dovolenou vybrali český rodinný ideál v podobě nové Škody Kodiaq. Jeli jsme ve 4 lidech do přibližně 400 km vzdáleného Rakouska. Bohužel sněhu příliš nebylo, takže jsme neměli prostor otestovat pohon všech kol. S jakou spotřebou to plně naložený Kodiaq zvládl?
Na začátku roku 2024 dorazila na trh zcela nová, v pořadí už druhá generace tohoto modelu. Proměnou neprošel jen vzhled karoserie, ale také interiér, přičemž úpravy se dotkly i techniky – konkrétně podvozku a nabídky motorizací. V této recenzi se podíváme na to, zda nová generace skutečně představuje posun oproti svému předchůdci, který už má něco za sebou. Zároveň se zaměříme i na otázku, jak si v přímém srovnání stojí Kodiaq vůči Superbu.