Jezdec stáje Andretti Green Racing a nováček roku na internetovém serveru Autosport.com Dan Wheldon bude v blízké budoucnosti novým mistrem IRL IndyCar.
Alespoň to tvrdí letošní šampión a týmový kolega Wheldona, kterým není nikdo jiný než Tony Kanaan.
Wheldon zůstal po závodě v Granja Viana v Brazílii, jako host svého kolegy z týmu Andretti Green Racing, Tonyho Kanaana. Oba jezdci se společně účastnili předání cen „Golden Helmet“ a také párty, jenž se konala k této příležitosti. Tato událost byla jednou z největších brazilských akcí, což je unikátní zkušeností pro mladého Brita, který ale nemohl být volený pro jeho národnost.
Foto: IMS Photo Ron McQueeney