FAZZT Race Team představil hlavního sponzora

Tagliani, Alex
Tagliani, Alex, foto: FAZZT Race Team
iM3 18. ledna 2010 18:11
Sdílej:

Nový tým ve startovním poli série IndyCar představil na mezinárodní výstavě Auto Show v Montrealu válečné zbarvení monopostu se startovním číslem 77. Sponzorem stáje bude společnost Bowers & Wilkins, která je jedním ze světových lídru na poli domácího kina hi-fi techniky.

Spolu s vozem bylo představeno i nepostradatelné vybavení v barvách B & W, jde například o týmové oblečení, overaly a vybavení na pitlane. Tým FAZZT se v barvách sponzora poprvé představí na úvodním závodě 14. března v Brazílii. „Naše partnerství s FAZZT je skvělou příležitostí pro Bowers a Wilkins rozšířit pole působností do Brazílie,“ uvedl předseda B & W Joe Atkins.

Stáj FAZZT Race Team byla představena za přítomnosti týmových šéfů Andeho Azziho a Jima Freudenberga. Samozřejmě nemohl chybět ani jezdec Alex Tagliani. „Je to naplnění mého dlouholetého snu, představit tým FAZZT Race Team v mém rodném městě Montrealu,“ uvedl spokojený Azzi.

Zbarvení týmu však není definitivní, v průběhu sezóny se bude měnit v závislosti na požadavcích regionálního trhu. B & W chce oslovit potencionální klienty prostřednictvím prezentace různých partnerských společností.

Témata:
Stalo se