Po dlouhé době se startovní listina na příští rok začíná plnit již v průběhu letošní sezóny. Dnes se její novou součástí stal tým Pacific Coast Motorsports.
Představitelé týmu oficiálně potvrdili, že příští rok budou nejen pokračovat se současným Grand Am týmem, ale svoje působiště rozšíří i o ChampCar, kde nasadí dva vozy.
Že se jedná o ambiciozní projekt potvrzuje i to, že již jsou známá jména obou jezdců - tým bude pokračovat ve spoluprácí se Skotem Ryanem Dalzielem a talentovaným Američanem Alexem Figgem. Nyní za tým tato dvojice jezdí v sérii Grand Am za volantem vozu Pontiac Riley.
Zatím však není známé, zda se s týmem přesunou do ChampCar i jejich současní sponzoři - Playboy, Vonage a Palms.
Pacific Coast Motorsports se tak přidává ke Gelles Racing, kteří oznámili vstup do ChampCar pro příští rok již při představení nového monopostu Panoz DP-01. Jak je vidět, parta okolo Kevina Kalkhovena znovu vymyslela řešení, které závodní sérii opravdu pomůže a zpřístupní ji dalším zájemcům.
Hodně nahlas se totiž hovoří o vstupu dalších týmů z ChampCar Atlantic, ale také o Red Bullu a nebo Paulu Stoddartovi, který stále vlastní značku Minardi a závodění mu hodně chybí.
Foto: ChampCar Media
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.
Sezona kabrioletů je tu, a proto jsme vzali do recenze tohoto ledního „medvěda“, který vypadá jako ideální auto na pohodové výlety s celou rodinou – nabízí totiž 4 místa k sezení, přičemž zadní sedadla nejsou jen pro děti či jedince s amputovanými končetinami. Je dostatečně komfortní, aby si posádka užila pohodu na palubě?