Stále lepšící se výkony Vitora Meiry vzbuzují zájem u sponzorů, díky nimž se tým dostává z finanční tísně.
Před sezónou nemohl tým najít řádného sponzora. Na počátku sezóny neměl vůz Vitora Meiry žádný „velký nápis“, který by značil zlepšení situace. Až druhým místem ve Watkins Glen prolomil Meira smůlu a v dalších závodech pokračoval ve skvělé formě.
To mělo samozřejmě účinek a velké firmy se začaly zajímat o volnou plochu na voze. V Kentucky, kde se v neděli jede další závod série, mohl Panther Racing slavit ještě než bylo odstartováno.
Pro závod Meijer Indy 300 získal tým hlavního sponzora, vysokou školu Lincoln Tech. Shodou okolností na této škole vystudoval spolumajitel Pantherů, John Barnes. Stal se také nejmladším šéfinženýrem v historii Indianapolis 500.
Zda bude stávající forma Vitora Meiry a týmu Panther Racing pokračovat, uvidíme již tuto neděli.
Foto: IndyCar Media
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.