Vitor Meira, jediný jezdec týmu Panther Racing, se většinou držel v první pětce, ale nehoda ve 137. kole jej vyřadila a odsunula na konečné patnácté místo.
Meira startoval jako pátý, jeho nejlepší výsledek sezóny, a v průběhu závodu se posunul až na třetí místo. Po prvním pitstopu a dvou žlutých fázích začal tým i jezdec myslet na vítězství. Bohužel, právě ve 137. kole jeho pouť skončila.
Vůz se neočekávaně dostal do smyku a zadní částí narazil do bariéry. Pro tým to znamenalo teprve druhé odstoupení v sezóně. Jak smutná musela být nálada, když přišlo „DNF“ právě v tak dobře rozjetém závodě.
„Musíme pořádně překontrolovat data. Nevíme co se doopravdy stalo. Je to škoda, ušetřili jsme palivo a držet se za zády Tonyho (Kanaana) a Daria (Franchittiho) by nebyl problém,“ řekl Meira.
Dále pak pochválil mechaniky, kteří mu podle jeho slov dodali nejlepší vůz v sezóně. Zároveň podotkl, že je to za nimi a je čas se zaměřit na Michigan.
foto: IndyCar Media
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?