Toronto - 1.kvalifikácia: Pilot tímu Forsythe Racing nenecháva nič na náhodu a dnes si poistil výhodnú pozíciu na nedeľný štart.
Mestskú trať si po dnešnom výkone podmanil A.J.Allmendinger a na nedeľné preteky si zaistil postavenie na štarte v prvej rade. Víťazi prvých dvoch tréningov Sebastien Bourdais a Paul Tracy sa podelili o štvrté a piate miesto, pričom úspešnejším bol veterán a zároveň domáci pilot z týmu Forsythe.
V závere vyhradeného času usiloval Justin Wilson o prekonanie Allmendingera, ale jeho posledné dve rýchle kolá zmarila zakaždým hustá premávka na trati.
Foto: Champ Car
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.