Přední tým šampionátu GP2 potvrdil jako jednoho ze svých jezdců Ernesta Visa, který letos absolvoval poměrně obtížnou debutovou sezonu s týmem BCN Competicion.
Zatímco v úvodu sezony z testů rychlý Viso zklamal a dlouho se s týmem i vozem hledal, v závěru roku patřil k nejrychlejším a především v Belgii se mu velmi dařilo. V hodnocení jezdců skončil nakonec po třech pódiových umístěních těsně za první desítkou.
Sedačku mu pomyslně uvolnil Scott Speed, který zamířil po celkovém čtvrtém místě do Formule 1. V tuto chvíli má tým iSport International potvrzeného pouze jednoho jezdce.
"Ernesta znám už pár let a vždy mne fascinoval svým zápalem a snahou o úspěch," uvedl v tiskovém prohlášení šéf stáje Paul Jackson. "Byli jsme stále v kontaktu a v posledních měsících jsme spolu mluvili o možné spolupráci pro rok 2006 konkrétněji. Jsem rád, že byla jednání oboustranně tak rychle ukončena a věřím v naše silné partnerství."
"Je skvělé být v sezoně 2006 ve špičkovém týmu. Znám Paula a jsem přesvědčen, že budeme spolupracovat výborně. Odvedu na dráze 100% a vím, že tým udělá to samé," dodal Ernesto Viso.
Foto: www.gp2series.com
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?