Nový tým Maurizia Salvadoriho potvrdil jako týmového kolegu Gianmarii Bruniho 22letého Rakušana Andrease Zubera, který nadchl vedení týmu svými schopnosti a profesionalitou při posledních testech.
"Vybrali jsme si Andrease z mnoha uchazečů proto, protože jsme přesvědčeni o jeho rychlosti a talentu, ale také pro jeho profesionalitu, kterou demonstroval při nedávných testech. Navíc se výborně shoduje s naším týmovým duchem," prohlásil majitel týmu Salvadori.
Idolem mladého Rakušana není nikdo menší než Ayrton Senna a působil v minulých letech ve známých týmech Trevora Carlina a Kekeho Rosberga.
Foto: www.gp2series.com
Modely úspěšné automobilky Cupra prošly v nedávné době faceliftem, který se týká i pohledného kombíku Leon Sportstourer. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná jen o lehké omlazení designu, jak to u faceliftů bývá zvykem, jenže to je omyl. Změněna byla jedna velice podstatná věc, která tento sportovní kombík posunula do vyšší ligy.
Extrémní výkon přes 1.000 kW byl na běžný provoz až příliš – alespoň podle Xiaomi, které svůj hypersedan SU7 Ultra softwarově omezilo. Po silné kritice uživatelů ale automobilka otočila a výkon hodlá znovu uvolnit. Informoval web Carnewschina.
Do naší recenze tento týden zavítala modernizovaná Toyota ProAce Verso v prodloužené verzi L2, která vychytala drobné nedostatky starší verze. Jedná se o víceúčelového parťáka, který je překvapivě komfortní. Početnější rodiny, které si nemohou dovolit Multivan či Mercedes-Benz třídy V, budou dost možná překvapeni, že se jedná o konkurenceschopného rivala.
S příchodem elekromobility jsme byli svědky vzniku hned několika opravdu rychlých aut na baterky, která na semaforu sice potrápila kde jaký supersport, ale při řízení chyběly emoce a ani v zatáčkách to mnohdy nebyla moc zábava. Rychlost zkrátka neznamená automaticky zábavu a proto vznikl Ioniq 5 N, který se rozhodl zbořit mýty o tom, že elektromobil nemůže být zábavný. Jak se to podařilo?