Surfers Paradise - 1. trénink: Předposlední závodní víkend letošního šampionátu Champ Car World Series se koná na zlátém pobřeží v Austrálii.
A.J. Allmendinger nastartoval závodní víkend v Austrálii skvělým výkonem a také časem 1:41.542, který byl skoro o sekundu rychlejší než druhého Marcuse Marshalla. Třetí čas zajel Němec Timo Glock s vozem týmu Rocketsports.
Ve startovním poli uvidíme i nováčky. Australana Willa Powera, který nastoupí v dalším voze týmu Australia Racing a v prvním tréninku zaznamenal 6. čas! Dále pak v týmu Rocketsports Racing Ryana-Hunter Reaye zastoupí další Američan Michael McDowell, který se v prvním tréninku umístil na 9. pozici.
Bjorn Wirdheim bude také chybět v Austrálii, v jeho kokpitu jej zastoupí nám již známý Fabrizio Del Monte.
Foto: ChampCar Media
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.