BMW 8 Cabrio? Vlajková loď přišla o střechu

BMW řady 8 Cabrio
BMW řady 8 Cabrio, foto: X-Tomi design
AutoRoad.cz 26. května 2017 15:18
Sdílej:

Ještě neuplynulo ani 24 hodin od oficiálního představení BMW řady 8 a už tu máme první návrh nové karoserie. Klasické kupé se rukou designového mága proměnilo na elegantní kabriolet.

Tato grafická úprava je dalším zdařilým dílem šikovného mistra Designu, jež publikuje své návrhy pod přezdívkou X-Tomi Design.

Terčem jeho poslední úpravy se stalo BMW řady 8, které se představilo teprve včera večer. Díky pár hodinám práce v grafickém editoru se elegantní modré kupé přerodilo v nádherný oranžový kabriolet. Kromě změny barvy a absence střechy je patrná změna v interiéru, kde nově svítí dvě řady bílých sedadel, které dotváří image luxusního vozu.

Pokud vás zajímají další díla tohoto designéra, možná si vzpomenete na jeho úpravu Škody Karoq do modelů RS a Monte Carlo nebo úpravu konceptu Vision E na praktický ale stylový pick-up.

Stalo se
Mezinárodní scéna
Aston Martin Valkyrie

Valkyrie v ikonické britské závodní zelené! Aston Martin odhalil nové barvy a jezdce pro WEC a IMSA

Letošní sezóna vytrvalostního mistrovství světa FIA WEC se blíží a s ní i jeden z nejvíce očekávaných debutů: Aston Martin Racing nasadí své nové hypervozy Valkyrie již 28. února do úvodního závodu v Kataru, který měří 1812 kilometrů. Tým dnes odhalil svou závodní identitu pro rok 2025 a také představil jezdecké posádky pro tento náročný ročník.

Novinky ze světa EV
První elektrické Ferrari s interním označením F244

POTVRZENO: První elektrické Ferrari už letos. Upozorní na sebe umělým zvukem motoru

Ferrari chystá zásadní revoluci – 9. října odhalí svůj první čistě elektrický model. Během dne investorů představí dosud tajemný vůz, který slibuje nejen špičkový výkon, ale i zábavu za volantem.

Zajímavosti
Ilustrační fotografie

Autem na lyže do Itálie? Na co si dát pozor na silnicích, ale i u výbavy vašeho vozu

Italské Alpy patří k tradičním destinacím českých lyžařů. Mnoho z nich však cestu podceňuje a může je to stát nemalé pokuty. Jak se na cestu připravit a nezkazit si tak zimní dovolenou či jarní prázdniny?

Novinky ze světa EV
Toyota vyvíjí rychlé tankování vodíku. Kamion stihne za osm minut

Správný směr pro Toyotu? Vyvíjí rychlé tankování vodíku

Toyota Motor Europe podepsala dohodu se společnostmi Hydrogen Refueling Solutions (HRS) a ENGIE s cílem zavést novou generaci systémů pro doplňování vodíku. Nové řešení, které je rychlejší a nákladově efektivnější, bude pilotováno v rámci projektu RHeaDHy financovaného EU, který se zaměřuje na urychlení zavádění infrastruktury.