Japonská Honda je bezesporu jednou z největších firem na světě. Má rovněž možná jeden z nejširší záběr portfólia. Aby světu ukázala, co vše dokáže postavit si pro nás připravila následující video.
V úvodu videa se nám představí humanoidní robot Asimo, který by měl dle Hondy v nedaleké budoucnosti pomáhat svým lidským majitelům v každodenních situacích. Přímo za Asimem stojí pár „nabušených“ motocyklů Honda CBR. Následuje rodinné SUV Honda HR-V. Hned po něm můžeme spatřit extrémní hothatch Honda Civic Type R, který je následován budoucím supersportem Acura NSX. Za NSX můžeme spatřit dokonce tryskové letadlo. Celou tuto plejádu úžasných strojů uzavírá dvojice závodních monopostů formule 1 stáje McLaren Honda, které, jak všichni dobře víme, jsou poháněny právě agregáty Honda.
Prémiová SUV jsou u nás velice oblíbená a na silnicích jich vídáme opravdu mnoho. Pořizovací ceny ovšem běžně atakují hranici 3 milionů korun, což není úplně málo. Není tak divu, že se lidé rozhlíží i na trhu ojetých automobilů, kde jsou ceny podstatně příznivější. Jak jezdí tento bílý kousek z roku 2020?
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.