EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Se startovním číslem 79 sjede ze startovní rampy sobotní Rally Krkonoše Škoda Felicia, velmi sympatické posádky Tydlačková - Fričová.A jak je pilotka připravena jsme se zeptali.
Na Kopné jste nakročily do první trojky pořadí třídy 7, jak vidíte své šance na Krkonoších?No, to že jsme skočily tam, kde jsme, je souhrou velkych náhod :) Budeme se snažit udržet se co nejvýše, ale na Krkonoších je naše třída silně obsazená, tak uvidíme jak to dopadne. Hlavně dojet s celým autem do cíle :) nejlépe bez výletu do přírody, jak to máme poslední dobou zvykem :-)Loni jsi na Krkonoších startovala, jaké jsou tratě Rally Krkonoše?Loni nám bohužel v druhé RZ odešla poloosa, byla jsem tehdy hodně zklamaná, že jsme se nesvezli. Tratě v Krkonoších se mi velmi líbí, tak doufám že letos je budeme moct vychutnat až do samého závěru.
Proběhla nějaká příprava mezi Kopnou a Krkonošema?Bohužel opět skrze pracovní vytížení, nebyl čas se svézt...tak uvidíme jak nám to půjde, trošku bojujeme s gumama...tak jsme zuli swište a doufáme že nezaprší. Ale ono by to bez nákých komplikaci v mém případě snad ani nebavilo :) Každopádně se s Pavlou a zbytkem SpeedRacingTeamu moc těšíme a doufáme že si to užijeme. Máme startovní číslo 79.
Speed Racing Team bude jako obvykle ještě reprezentovat posádka Kryštof - Volařík, Škoda Fabia se startovním číslem 43.
Společnost Tesla je podle nově podaných regulačních dokumentů v Číně připravena uvést na trh novou verzi svého Modelu 3. Neoficiálně označovaný jako Model 3+ má elektromobil nabídnout rekordní dojezd až 800 kilometrů podle čínského cyklu CLTC, což by z něj učinilo nejdéle jedoucí vůz značky Tesla. Tento údaj výrazně překonává dosavadní verzi Modelu 3 Long Range AWD, která v Číně dosahuje maximálního dojezdu 713 km.
Plug-in hybridy jsou zajímavým kompromisem mezi elektromobily a spalovacími vozy – z obou světů si berou to dobré. Model DS 7 jsme již testovali a to jak v nejvýkonnější verzi s 360 koňmi, tak opak v podobě naftového provedení v základní výbavě Pallas. Do dnešní recenze dorazila akční zvýhodněná verze Edition France se středně silným plug-in hybridním pohonem. Vyplatí se příplatek 400 tisíc za svižný plug-in hybrid proti naftovému základu?
Trh s novými automobily prošel za poslední roky poměrně turbulentním obdobím. Mizí mnoho tradičních modelů, řeší se emise a pozornost se soustředí na vozy typu SUV či elektromobily. Negativem je všeobecný nárůst cen nových aut a proto je skvělá zpráva, že zde existuje velké množství lehce ojetých automobilů, které jsou často o více, než třetinu levnější a nabízí mnoho prostoru za přijatelnou cenu. Přesně to je případ tohoto šikovně postaveného Mercedesu.
Každé vozidlo, se kterým vyrážíte na pozemní komunikace, musí mít sjednané alespoň nějaké pojištění. To se označuje jako povinné ručení a je klíčovou součástí odpovědného provozování motorového vozidla. Jeho sjednání je nejen zákonnou povinností, ale také ochranou před finančními následky potenciálních škod, proto si ho nezapomeňte sjednat a vybrat si nejen to nejvýhodnější, ale i nejlepší. Jak na to?