Super-pole na Lausitzringu přineslo další senzaci letošní sezóny. Jamie Green poprvé na pole-position, Heinz Harald Frentzen startuje z první řady. Manuel Reuter třetí!
Zajímavé je, že Green s Frentzenem zajeli o 0,5s lepší čas než další jezdci za nimi. Nervy vůbec nezvládl Laurent Aiello, který se z provizorního pole-position propadl až na 9. příčku. Podobně skončil poslední Rinalo Capello, který na Greena ztratil v měřeném kole 1,7s. Mika Häkkinen ztratil jediné místo, ale zůstává v druhé řadě na startu.
Polepšil si Tom Kristensen, ve třetí řadě jej s dalším Audi doprovodí Mattias Ekström. Bude zítra Opel opět ztrácet rychlost během závodu? Start je naplánován na 14:00 a můžeme zase jednou očekávat drama.
Výsledky super-polePostavení na startu
Foto: Mercedes-Benz Motorsport
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.
Sezona kabrioletů je tu, a proto jsme vzali do recenze tohoto ledního „medvěda“, který vypadá jako ideální auto na pohodové výlety s celou rodinou – nabízí totiž 4 místa k sezení, přičemž zadní sedadla nejsou jen pro děti či jedince s amputovanými končetinami. Je dostatečně komfortní, aby si posádka užila pohodu na palubě?