Pre amíkov BMW vymyslelo špeciálnu edíciu M3 Frozen Gray Coupe.
Objednávky začínajú už 21.6. Pýtate sa aký kúsok dostal názov Frozen M3? Zaprvé, exteriér dostal špeciálny matný efekt kombinovaný s priestorovou základnou sivou a takto BMW ColorSystem vytvorilo túto jedinečnú farbu.
Taktiež táto M3 môže byť kombinovaná s troma balíkmi výbav a to Competition, Premium a Technology. Balík Competition obsahuje napríklad červenú kožu novillo, zníženie svetlej výšky o 10mm, unikátne 19-palcové disky či režim M Dynamic Mode.
Zmeny pod kapotou sa neudiali a teda tam môžme nájsť 420 konských síl. S automatickou prevodovkou vystrelí táto M3 na stovku za 4,5 sekundy. Pokial radšej radíte sami, 6-stupňový manuál bude na požiadanie k dispozícií, ale na šprinte z 0-100 budete musieť obetovať 0,2 sekundy.
DS Automobiles patří mezi značky, které se nebojí jít vlastní cestou. Místo honby za objemy sází na emoce, design a francouzskou eleganci. Model DS 4 byl toho dobrým důkazem – stylový hatchback s prémiovými ambicemi, který se snažil nabídnout alternativu k německé konkurenci. Nyní přichází jeho modernizovaná verze, nově pojmenovaná DS N°4, a spolu s ní i zajímavý paradox - auto je v zásadě stejné, ale levnější než kdy dřív.
Na lyžování do Alp jezdí kde kdo. My jsme si pro zimní dovolenou vybrali český rodinný ideál v podobě nové Škody Kodiaq. Jeli jsme ve 4 lidech do přibližně 400 km vzdáleného Rakouska. Bohužel sněhu příliš nebylo, takže jsme neměli prostor otestovat pohon všech kol. S jakou spotřebou to plně naložený Kodiaq zvládl?