Do nové sezóny série IndyCar se přihlásil staronový tým Beck Motorsports, který s Alexem Barronem doplní poměrně řídké řady startovního pole.
Šestatřicetiletý Barron absolvoval minulý rok v sérii Champ Car Atlantic, kde v celkovém hodnocení skončil na 14. místě. S monoposty IndyCar má bohaté zkušenosti. Získal dvě vítězství a poslední závod odjel v roce 2005 v týmu Cheever Racing.
Tým Beck Motorsport se nezúčastní kompletního šampionátu, nýbrž jen vybraných podniků včetně Indianapolis 500. Majitel stáje Greg Beck si vybral Barrona především díky jeho zkušenostem a rychlosti.
„Jsme rádi, že se vracíme do IndyCar,“ řekl Beck. „Alex by mohl být do projektu, na kterém pracujeme, dobrou volbou.“
foto: Red Bull Cheever Racing
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?