Blížící se sezóna je pro týmy stále otevřená a nadále je místa dost. Po zimní nejistotě stáje Conquest Racing nakonec alespoň jeden její vůz uvidíme.
S příchodem nového sponzora byla špatná finanční situace vyřešena a tým tak může nastoupit do své páté sezóny v sérii ChampCar. „Letos budeme mít jeden vůz, ale jsem přesvědčen, že můžeme mít i dva,“ řekl šéf stáje Eric Bachelart.
„Díky jistotě startu jsem nyní uvolněný. Pracovali jsme velmi tvrdě. Mám dobrý tým lidí a nechci je ztratit.“
Kdo usedne do kokpitu není zatím jasné. Bachelart oznámil svým zaměstnancům krátce před novým sponzoringem zrušení stáje. Nicméně záchrana přišla včas a Conquest Racing může pokračovat. Zatím se však nenašel jezdec.
„Mluvili jsme s několika piloty. Ale mám také seznam jezdců, kteří mi přes zimu volali a já se jim musím ozvat,“ dokončil Bachelart.
Foto: Photo by Anthony Kent, USA LAT Photographic
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.