Dva rozdielne šampionáty a dva rozdielne tímy našli spoločnú reč a odteraz budú pôsobiť na jednej pôde.
Minuloročný šampión GP2 ART Grand Prix pod vedením Nicolasa Todta oznámil spoločne so sesterským tímom ASM zo seriálu F3 Euroseries na čele s Fredericom Vasseurom spojenie síl a od sezóny 2007 budú pôsobiť na jednej pôde.
Nicolas Todt: "Som veľmi šťastný zo spojenia, ktoré logicky spôsobí spoejenie ľudskej, ekonomickej a marketingovej sily. Do budúcna nám to pomôže pracovať s väčším nasadením a dosiahnúť tak pozíciu jedného z najvýznamnejších aktérov európskeho motoršportu."
Frederic Vasseur: "Za posledné dva roky je spojenie tímu ASM s Nicolasom Todtom najvýznamnejším rozhodnutím. Tento dôležitý krok nám umožní pre nasledujúce podujatia pracovať v najlepších podmienkach so spoločnou finančnou výhodou pre zvýšenie technickej úrovne."
Foto: www.gp2series.com
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?