Ztracený syn IndyCar Darren Manning věří, že by mohl týmu pomoci nejen k lepším výsledkům, ale i k vítězství.
„S nynější situací ohledně motorů je vše velmi vyrovnané,“ řekl Manning. „Náš tým bude mít dobré šance na krátkých oválech a klasických tratích.“
„Na těchto okruzích je práce jezdců a inženýrů více rozdílná než na oválech typu superspeedway. Takže si myslím, že budeme schopni výrazně se prosadit a možná se jednou či dvakrát protáhneme k vítězství.“
Jednatřicetiletý Manning se po roce a půl vrací do kokpitu IndyCar. V sezóně 2005 jezdil za stáj Chipa Ganassiho, ale po neshodách uvnitř týmu se obě strany rozešly.
Manning se do IRL již vrátit nechtěl, i když o nabídky nouze neměl. Po odchodu zamířil ke konkurenci Champ Car.
Nyní se vrací zpět a je motivován projet se po victory lane: „Chci vyhrávat závody a AJ má velkou touhu vrátit svůj vůz tam, kde by měl být,“ řekl Manning.
Foto: Target Chip Ganassi Racing
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.