Členové týmu Vision Racing projevili zármutek nad ztrátou svého kolegy Paula Dana ze seriálu IndyCar Series. Tým myslí a modlí se za Paula Dana a jeho rodinu a celý tým Rahal Letterman Racing.
Ed Carpenter, jenž byl také součástí nehody, která měla tragické následky pro Paula Dana, je ze ztráty svého soupeře velmi smutný: „Byl to špatný den pro závodění, musím myslet na Paula Dana a jeho rodinu. Jsem rád, že jsem mohl promluvit s Paulovým bratrem během mého pobytu v nemocnici, za což jsem mu velmi vděčný. Také si přeji promluvit s jeho ženou, ale chci aby věděla, že je mi to velmi líto a že s ní velmi soucítím i s celou její rodinou a týmem.“
Zdravotní stav Eda Carpentera se lepší. Stále však zůstává v nemocnici s pohmožděnou plíci. Jeho start v nadcházející Grand Prix je stále nejasný.
Foto: Red Bull Cheever Racing
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?