Fontana - 3. trénink: Kanaan před samotným závodem ve Fontaně zajel nejrychlejší čas posledního tréninku. Udržel tak pro tým Andretti Green Racing stav všech vítězství v přípravě na závod.
Tomas Scheckter udržel druhý čas i v přípravě před samotným závodem, třetí pozice patří držiteli Pole position Dario Franchittimu.
Tomáš Enge zajel opět dobrý čas, který mu zajistil šestou pozici v tabulce výsledků. Před něj se dostal Dan Wheldon a Scott Sharp.
Foto: IndyCar Media
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?
Máte-li rádi řízení a sportovní vozy, jistě dříve či později narazíte na otázku, jak skloubit tuto vášeň s tím, že čas od času potřebujete také prostornější auto. Toto BMW by mohlo být řešením, jedná se o velice schopný a rychlý stroj, který díky karoserii typu liftback hravě odveze i větší předměty či dvě děti. Jako vždy to však není tak jednoduché a je nutné dělat mírné kompromisy, jaké?