Kousek od českých hranic v Polsku se již také sezona rozběhla a tak si svoji polskou premiéru odbyl i redakční fotograf Jakub Daniel Machálek, když vyrazil na 1. RAJD BABOROWA. O tom, ze mají polští jezdci rychlost v krvi, se můžete přesvědčit v jeho galerii. Krásné úseky tratí se šotolinou, vstřícní lidé i policie. To vše ho doprovázelo po celou sobotu a tak si teď užijte několik fotografí ze soboty.
Mezi prémiovými sedany nižší střední třídy máte stále poměrně široký výběr. Pravděpodobně vás jako první napadne německá trojice v podobě BMW řady 3, Mercedes-Benz třídy C a Audi A4. Jsou to skvělá auta, která nabídnou velmi dobré zpracování, technologie i komfort, ale u běžných motorizací často postrádají jednu důležitou věc – emoce. Pokud ale hledáte auto, které nebude jen perfektním dopravním prostředkem, ale při každém nastartování vám vykouzlí úsměv na tváři, možná by vás měla zajímat Alfa Romeo Giulia.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.