Citroën Racing po oznámení své budoucnosti potvrdil, že Mads Ostberg již není zahrnut do jejich plánů do budoucnosti. Jednání s Krisem Meekem stále probíhají.
Po této informaci je téměř jisté, že Mads Ostberg zamíří zpět do M-Sportu a pojede s Fordem Fiesta RS WRC celou příští sezonu. Tiskový mluvčí Citroënu britskému Autosportu řekl: "Mads chtěl odjet kompletní sezonu v MS i v příštím roce a to mu nejsme schopni nabídnout."
Tiskový mluvčí také potvrdil, že je možné, že se Citroëny DS3 WRC objeví na vybraných soutěžích MS v roce 2016, avšak ihned dodal, že to nebude v takovém rozsahu jako v roce 2006, kdy Citroëny Xsara WRC provozoval na všech soutěžích tým Kronos Racing.
"To, že bychom příští rok odjeli pár soutěží, je něčím, nad čím uvažujeme. Ale to je opravdu vše, co se o tom zatím dá říct. Ještě není nic rozhodnuto a je příliš brzy na to, abychom o tom nějak moc mluvili," pokračuje mluvčí.
"Určitě to ale nebude tak, jak to bylo v roce 2006. To není smyslem," dodal. Takový program by Meekeovi umožnil zůstat ve hře a to jak po stránce závodění tak i testování, pokud tedy Severní Ir zůstane u Citroën Racingu.
Je pravděpodobné, že třeba PH Sport nebo nějaký jiný soukromý tým nasadí vozy DS 3 WRC alespoň na vybraných podnicích - s přispěním Citroën Racingu. Tiskový mluvčí dodal: "S Krisem Meekem zůstáváme v jednání."
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.