Seznam přihlášených – Barum Czech Rally Zlín

barum rally zlín
barum rally zlín, foto: Tomáš Urban, RallyZone.cz
Tomáš Urban 18. srpna 2014 21:46
Sdílej:

Seznam přihlášených – Barum Czech Rally Zlín byl dnes zveřejněn a máme se na co těšit.

Máme přihlášeno 122 soudobých vozidel, 21 historikl jedoucích poprvé na čas mno a do demonstrační jízdy legen se přihlásilo 45 vozidel. Nebudou chybět ani atraktivní Bugatti. 

 

Ze startovky vyberu jen několik jmen. Peugeoty 208 T16 a za volanty Abbring, Breen a Magalhaes. Ford Fiesta R5 - Tanak, Barrable, Odložilík, Kajetanowicz. Citroen DS3 S2000 RRC Tomáš Kostka, Citroen DSR R5 Jakeš, hejno Fabií S2000 Valoušek, Kresta, Wiegand a Lappi. Velmi zajímavé budou i dvoukolky Ingram, Lefebvre, Černý a Crugnola.Startujeme již za 11 dnů

Seznam přihlášených 

A něco málo k připomenutí loňské Barum Rally najdete ZDE - FOTO

Stalo se
Novinky
Zřejmě nejde o aprílový žert: Yugo má být znovu postaveno pod srbsko-německým vedením. Autorem návrhu je srbský designér Darko Marčeta. Počáteční návrhy ukazují vůz s klasickými prvky Yugo v moderním stylu.

Legenda se vrací: Yugo chystá velký comeback?

V rámci aktuálního trendu oživování retro ikon se na scénu vrací Yugo, bývalý balkánský bestseller, který si vysloužil kultovní status, ale také označení "nejhorší auto na světě". Nyní se objevily první náčrty nového modelu, který by měl spatřit světlo světa v roce 2027. Tento malý vůz s klasickým spalovacím motorem slibuje návrat legendy.

Novinky ze světa EV
BMW Vision Driving Experience (VDX)

BMW VDX: Elektrická bestie s více než 1 000 koňmi se už testuje? +VIDEO

BMW posouvá hranice elektromobility a dokazuje, že extrémní výkon nemusí znamenat nekontrolovatelnou sílu. Na Auto Shanghai představí koncept „Vision Driving Experience“, který ukáže, jak lze obrovský výkon zkrotit pro maximální jízdní dynamiku.

Novinky ze světa EV
Kia EV4 (2025)

První FOTO nové Kia EV4: Plně elektrické EV přichází jako sedan a kombi

Kia odhalila první snímky svého nového elektromobilu EV4, který přichází jako součást rozšiřujícího se portfolia značky. Tento model je postaven na pokročilé platformě E-GM a 400voltové architektuře, což by mu mělo zajistit dojezd přes 600 km na jedno nabití. Cena modelu se očekává od 40 000 eur (cca 1 milion korun).

Novinky ze světa EV
Vytuněná Tesla model Y od CarLab

Tesla model Y Juniper v dravé úpravě. Asi nejhezčí verze vůbec

Tesla model Y Juniper byla představena teprve nedávno. Už se ale našla společnost, která si ji vzala do parády a přetvořila ji v tento vytuněný klenot. Jde o společnost CarLab(Hong Kong)Detailing & Customization. Jak se vám líbí?