Prodrive oznámil dobrou zprávu, Dani Sordo se postaví na start své domácí soutěže a finálového závodu letošního ročníku WRC. Španělův start v Německu je také zajištěn.
Dani Sordo dostal pro letošní rok od Prodrivu příslib na sedm soutěží WRC. Doposud absoloval pouze čtyři. Teď jsme se dočkali oficiálního potvrzení startů v Německu a ve Španělsku. Aby došlo k naplnění této smlouvy, tak zbývá ještě jeden start. Zatím nevíme, jestli to bude ve Francii, Itálii nebo ve Velké Británii.
Naproti tomu nebylo zveřejněno nic ohledně návratu Krise Meekea do MS. Jezdec by se měl týden před Rally Finland za volantem Mini Countrymanu WRC zúčastnit Lurgan Park Rally, která se jede ve Velké Británii. Tento start však byl zorganizován na základě idividuálního pozvání.
"Může jet kde chce, když my mu nejsme schopni nic nabídnout. Všichni věříme v plný program MS WRC 2013, abychom tak mohli zabojovat o dobré celkové umístění. Je ale zatím příliš brzy na to, abychom mohli říct, jestli to klapne a zapíšeme se jako zapíšeme se do MS jako oficiální tým - tedy jako výrobce," odhaluje Richard Taylor, týmový šéf.
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.