Ano, vítěz třídy A6 Wojtek Chuchala pojede letošní rok v Subaru WRX týmu Subaru Poland Rally Team.
Pravdou je, že rychlost s polehlivost mladému jezdci pocházejícího z Bialsko Bialy nechybí. Získal titul v poháru MPC.
Mladý polská jezdec startoval víceméně vždy s vozy s poháněnou jednou nápravou, s Hondou TypeR a Citroenem C2R2 MAX. Je jednou vyzkoušel Lancer EVO IX.
Pro letošní sezónu tak absolvuje nejprve školení pod vedením Tapio Laukkanenna, sportovního ředitele SPRT. Podle všech informací to vypadá, že se s novým autem seznamuje velmi rychle a bude startovat na prvním podniku mistrovství polska, na Rajdu Lotos v Gaňsku na konci února.
Několik záběrů z testů
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.