Jubilejní vystoupení Krise Meeka v týmu Kronos Racing nedopadlo na Rally Monte Carlo nijak slavně, před Brazílií si tento Ir ale žádné obavy nedělá.
Meeke se stal před sezonou novým jezdcem Kronosu a sám šéf týmu prohlásil, že pokud vše vyjde, od Meeka můžeme čekat klidně titul. Ten rozhodně není ztracen, ale jeho první vystoupení v Monackém knížectví nedopadlo zrovna nejlépe. "To, co se stalo v Monte Carlu, bylo jen díky mé nezkušenosti s danými podmínkami," říká Meeke.
Nyní ho ale čeká závod v Brazílii, kde pořadatelé slibují náročné a rychlé tratě. Přesto by se mělo jednat o lehčí závod. Meeke však čeká opět těžký závod: "V Brazílii to podle mě bude tak jako na hracím hřišti. Jsem si ale jistý, že to zvládneme a dostaneme se zpátky do hry."
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.