Škoda na autosalonu IAA ve Frankfurt představí dvě novinky: výstavní premiéru bude mít zcela nově vyvinuté kompaktní SUV Škoda Karoq a v rámci IAA bude v Evropě poprvé k vidění studie elektromobilu Škoda Vision E. Mezi modely, představenými na autosalonu IAA 2017, bude také Škoda Kodiaq Sportline a Škoda Kodiaq Scout. Živý přenos tiskové konference, která potrvá zhruba 15 minut, bude zahájen ve 12:00.
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?