Která žena se může pochlubit tím, že jí manžel kupuje unikátní modely od Ferrari?
Manželka Benjamina Slossa (více prezident Googlu) dostala narozeninový dárek, který patří do říše snů nejednoho automobilového fanouška či fanatika. Zbrusu nový, žluto černý FXX K.
Benjamin vzal svou manželku Christine do Fiorana na okruh s tím, že se projede po okruhu ve Ferrari 599 XX, což mělo být v rámci oslavy narozenin. Jenže místo 599 XX jí tam čekala jiná bestie.
Nádherné Ferrari FXX K bude dalším do sbírky, kterou manželé Slossovi mají. Mimo jiné v jejich garáži naleznete LaFerrari, 458 Speciale, McLaren 12C Spider, Ford Raptor nebo McLaren P1.
Na lyžování do Alp jezdí kde kdo. My jsme si pro zimní dovolenou vybrali český rodinný ideál v podobě nové Škody Kodiaq. Jeli jsme ve 4 lidech do přibližně 400 km vzdáleného Rakouska. Bohužel sněhu příliš nebylo, takže jsme neměli prostor otestovat pohon všech kol. S jakou spotřebou to plně naložený Kodiaq zvládl?
Na začátku roku 2024 dorazila na trh zcela nová, v pořadí už druhá generace tohoto modelu. Proměnou neprošel jen vzhled karoserie, ale také interiér, přičemž úpravy se dotkly i techniky – konkrétně podvozku a nabídky motorizací. V této recenzi se podíváme na to, zda nová generace skutečně představuje posun oproti svému předchůdci, který už má něco za sebou. Zároveň se zaměříme i na otázku, jak si v přímém srovnání stojí Kodiaq vůči Superbu.