Novinky ze světa Top Gearu pokračují a s novým moderátorem Chrisem Evansem se nově objevila zpráva, že se chystají konkursy na nové spolupracovníky.
V prohlášení řekl Evans: "To, jak byly nalezeni bývalí moderátoři Richard a James bylo díky konkurzu, takže právě konkursy jsou šancí pro nové pracovníky v nejslavnějším motoristickém pořadu světa". "Konkurz je nejen pro slavné lidi, ale i pro lidi, kteří jsou jen pouhými fanoušky show. "
Evans v prohlášení dále uvedl, že to není o věku a pohlaví ale " musíš mít skutečnou chuť pro automobily a musíš vědět něco o autech." Uchazeči budou vyzváni k předložení relativně krátkého videoklipu v délce maximálně 30 sekund a na něm budou samy o sobě mluvit. Nejslibnější kandidáti pak budou pozváni k živému konkurzu před Evanse a produkční tým Top Gearu
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.