Red Bull v pátek v noci přišel o více než 60 trofejí, které mu ukradli z výrobního závodu týmu F1.
Šéf týmu, Christian Horner, je značně zdrcený celou situací a potvrdil, že v pátek v noci neznámí pachatelé prorazili vozem vchod a odcizili trofeje čtyřnásobného vítěze, týmu Red Bull.
Horner nechápe tuto krádež, jelikož hodnota trofejí je velmi nízká, její cena je vysoká jen v očích samotného týmu, který v nich vidí všechno úsilí, které musel vyvinout aby jich dosáhl.
Policie potvrdila, že se jedná zřejmě o šest pachatelů. Jsou to muži, oblečeni do tmavého oblečení, kteří měli stříbrné SUV a tmavý Mercedes. Zároveň vyzvala veřejnost, aby se v případě jakéhokoliv zjištění obrátila na policii.
My jen doufáme, že se trofeje k Red Bullu znovu vrátí…
Zvýšené kombíky jsou fantastickým příkladem toho, jak jsou vlastně všechna SUV zbytečná a právě proto je mám tak rád. Dnes testované Volvo nabídne kvalitnější materiály uvnitř, než minule testovaný Mercedes GLE, světlá výška je vyšší než u Kodiaqu a výbavou dokáže konkurovat luxusním německým limuzínám. To vše za podobnou cenu ekvivalentně ojetého trojkového Superbu Scout, který je o úroveň níž. Má to vůbec nějaký háček?
Prémiová SUV jsou u nás velice oblíbená a na silnicích jich vídáme opravdu mnoho. Pořizovací ceny ovšem běžně atakují hranici 3 milionů korun, což není úplně málo. Není tak divu, že se lidé rozhlíží i na trhu ojetých automobilů, kde jsou ceny podstatně příznivější. Jak jezdí tento bílý kousek z roku 2020?