Nabourat není nic těžkého, ale takhle zničit bílé BMW 335i je skutečně nevídaná dovednost.
Pro každého řidiče je nehoda noční můrou. Ostatně, kdo by dobrovolně chtěl ublížit svému čtyřkolovému miláčkovi, že...
V Jižní Africe se stala jednomu z tamních řidičů tak kuriózní nehoda, že vás o ní prostě musíme informovat. Bílé BMW 335i, které pohání přeplňovaný šestiválec o objemu 3 litry, bylo úplně zdemolováno a přitom jeho majitel je šťastný muž.
Při pohledu na fotografie z tohoto incidentu, je až neuvěřitelné, že se nikdo jedoucí v bílém Bavoráku nezranil. Přitom skrz nabourané vozidlo prošly svodidla, která mimochodem vyrvala strop a vyrazila zadní sedadla.
K nehodě zřejmě došlo kvůli řidičově neopatrnosti, který podcenil stav vozovky a mokro. To v kombinaci s pohonem zadní nápravy, způsobilo smyk, který dostal ve vysoké rychlosti a neuvěřitelným způsobem skončil ve svodidlech. Jedno je naprosto jasné, řidič i jeho spolucestující mají ohromné štěstí, díky kterému vyvázli nezranění.
Zdroj: http://roadsafety.co.za
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.