Alfa Romeo na autosalonu v Ženevě představí kupé navržené slavnou karosárnou Bertone. Unikly první snímky.
Bertoneho kupé jsme již zmínili v jednom článku. Důležitou novinkou je jméno. Kupé se bude jmenovat Pandion.
Neméně důležité jsou první fotografie koncepční novinky. Design svým výrazem možná až překvapivě vypadá podobně jako některé koncepční BMW. Kupé má dravé proporce, je poměrně krátké a má jen minimální převisy.
Oficiální představení očekáváme v Ženevě.
Mezi prémiovými sedany nižší střední třídy máte stále poměrně široký výběr. Pravděpodobně vás jako první napadne německá trojice v podobě BMW řady 3, Mercedes-Benz třídy C a Audi A4. Jsou to skvělá auta, která nabídnou velmi dobré zpracování, technologie i komfort, ale u běžných motorizací často postrádají jednu důležitou věc – emoce. Pokud ale hledáte auto, které nebude jen perfektním dopravním prostředkem, ale při každém nastartování vám vykouzlí úsměv na tváři, možná by vás měla zajímat Alfa Romeo Giulia.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.