Audi vypustilo dvě zajímavá videa. Naznačují, jak bude asi tak vypadat budoucí hatchback A1.
Až se očekávaná novinka na jaře příštího roku představí, bude vypadat nějak podobně, jak to naznačil jeden sprejer na betonovou zeď.
Očekávaný design bude velmi agresivní a bude připomínat kupé.
Rozměrově se novinka zařadí někam k modelům Škoda Fabia, Volkswagen Polo a Seat Ibiza, docela přirozeně by ale oproti nim něm nabídnout něco navíc, tím bude vyšší kvalita a prémiovost.
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.