Sympaťák Richard Gere nasedne do skvostné Lancie a jede až do Tibetu. Nenápadná, skoro sympatická reklama přesto vzbudila mnoho kontroverzí.
Jeden ze šéfů koncernu Fiat, Olivier Francois, migruje. Z Lancie, kterou nesmírně pozvedl, jde šéfovat Chrysleru.
Mimo jiné tento šéf stojí i za reklamou na Lancii Delta. Je na ni Richard Gere, který nasedne do vozu italské provenience a odjede.
Kontroverzní je kombinace obsahu a místa vysílání. Situace, kdy Richard Gere vysedne z auta v Tibetu, byla vysílána během letní olympiády v Pekingu.
Jistě si dovedete představit jak tohle muselo Číňany zvednout ze židle.
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.