Prodej domů v USA se téměř zastavil. Realitní makléři se tak snaží přijít s nejrůznějšími akcemi jak podpořit prodeje svých nemovitostí. Jedna realitka přišla s opravdu bombastickým plánem, k domu přihodí Lamborghini.
Nejde o žádný vtip. Realitní společnost South of Fifth se spojila s místním prodejcem lamborghini a spolu vytvořili akci, k domu Lambo zdarma.
Asi není třeba dodávat, že rezidence, které realitka v Miami prodává, jsou velmi luxusní a podle toho vypadá i jejich cenovka. Nicméně po době, kdy byl o podobná obydlí velký zájem, slehl prach, developerovi tak ze 28 postavených domů zbylo 21.
Ke každému z domů (cena přes milion dolarů) je tedy přibaleno jedno Lamborghini Gallardo Spider v hodnotě téměř čtvrtiny domu.
Má to jediný háček. Nekupují si Lamborghini lidé kvůli tomu, aby měli jiné auto než sousedi?
Mezi prémiovými sedany nižší střední třídy máte stále poměrně široký výběr. Pravděpodobně vás jako první napadne německá trojice v podobě BMW řady 3, Mercedes-Benz třídy C a Audi A4. Jsou to skvělá auta, která nabídnou velmi dobré zpracování, technologie i komfort, ale u běžných motorizací často postrádají jednu důležitou věc – emoce. Pokud ale hledáte auto, které nebude jen perfektním dopravním prostředkem, ale při každém nastartování vám vykouzlí úsměv na tváři, možná by vás měla zajímat Alfa Romeo Giulia.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.