Opel Astra - první linie, premiéra až časem

Astra
Astra, foto: Opel Media
Marek Litzman 9. září 2008 07:00
Sdílej:

Původně se říkalo, že Opel Astra se představí společně s novým Golfem. Německá automobilka ale dnes připustila, že Astra letos premiéru nestihne. Oproti Golfu nabere roční zpoždění, což ji určitě nepomůže.

Abych byl přesný, informace nevypustil samotný Opel, ale jeho sesterská automobilka Vauxhall, což je značka, pod kterou se Opel prodává za průlivem La Manche, ve Velké Británii.

Kromě informací nám ukázal i trojici fotografií, přesněji jednu fotografii a dvě skici... co skici, pouhé linie. A ona fotografie... Ne že by nebyla ostrá, to ona je, ale bohužel na jiném místě, než kde nová Astra stojí.

Nová Astra dostane linie z většího sedanu Insignia, z menší Corsy a větší Antary zase převezme integrovaný držák kol FlexFix. Nový podvozek bude dalším krokem k dotažení špiček v této třídě.

Témata:
Stalo se