Lamborghini podniklo zajímavé focení svého modelu Reventon spolu se stíhačkou
Automobilky se rády předhánějí v informacích, je-li jejich auto rychlejší než stáhačka. Závody obyčejně dopadají jasně, zkrátka proudový motor je proudový motor, ale promo je samozřejmě také potřeba.
Lamborghini svůj Reventon, o kterém designéři hrdě prohlašují, že je inspirován slavným letounem F18, nezavezl na letiště ani tak kvůli rychlostním testům, jako spíše kvůli nafocení velmi efektní série fotografíí. Ukažme si je.
Veškeré informace o novém Lamborghini Reventon včetně videa a rozsáhlé fotogalerie jsou na této adrese.
Ani Lamborghini si ale neodpustilo tradiční rychlostní souboje. Jak se dá předpokládat, hned po startu mělo navrch auto, ale jak zabral motor stíhačky, mohl se řidič již jen kochat vírem žhavých spalin za letadlem.
Zbývá snad ještě dodat, že Lamborghini Reventonu dělaly spolenost stíhačky Panavia Tornado.
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.