Některá slova se špatně píší, některá se ale také špatně čtou. Bohužel nejen dobré zprávy musíme v životě slýchat. V úterý večer všechny kamarády, příbuzné a známé zastihla velmi smutná zpráva.
Při hokejovém zápase svého týmu v amatérské lize hrané na PSG aréně ve Zlíně, dotlouklo i přes veškerou snahu spoluhráčů a poté i záchranářů srdce našeho kamaráda Honzy Skácelíka, kterému nikdo neřekl jinak než „Hřebík“.
K hokeji se Honza dostal přes hokejbal, kterému se věnoval od svých šestnácti let až dodnes. V nejvyšší malenovické hokejbalové lize odehrál plných třináct sezón převážně na postu obránce, což platilo i u hokeje. Ve Zlínské amatérské hokejové lize strávil 11 sezón , odehrál 236 soutěžních zápasů a třikrát se svými spoluhráči slavil bronz a jednou i stříbro. Byl také velikým fandou zlínského extraligového týmu.
Hodně aktivní byl ale i v oblasti automobilových závodů, kde dělal dlouhá léta mechanika různých rallyových speciálů a dokonce několikrát usedl sám i za volant v amatérských závodech. Rád podnikal i dobrodružné výlety s kamarády na motorkách.
Sport byl koneckonců to, co Honza miloval. Bohužel se mu ale stal i osudným, když odešel nenadále z tohoto světa a v nedožitých osmatřiceti letech zde zanechal své milované nejbližší. Přítelkyni Romanu společně s jeden a půl letou dcerou Editkou.
Aby alespoň částečně zmírnili dopad této náhlé tragédie, zřídili kamarádi pro pozůstalé transparentní účet u Komerční banky, kam může kdokoliv přispívat.
Číslo účtu je : 115-6885940207/0100 - transparentnost účtu bude možné sledovat na stránkách Komerční banky.
Poslední rozloučení a smuteční obřad s Honzou Skácelíkem proběhne v pondělí 5.2.2018 ve 13.00 hodin v obřadní síni zlínského krematoria .
Všichni kdo jste ho znali, vzpomínejte na něj jen v dobrém. On byl totiž tím, kdo nikdy nezkazil žádnou srandu a lidi kolem sebe měl moc rád.
"Hřebíku, měj se tam nahoře dobře. Nikdy na tebe nezapomeneme!"
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.