Regulace diváků na rychlostních zkouškách Jako řada světových pořadatelů a rovněž vybraných domácích motoristických podniků přistupují pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět k výběru vstupu na rychlostních zkouškách a dalších místech. Výběr vstupu bude organizován v areálu servisní zóny v Otrokovicích, shakedownu v blízkosti Oldřichovic, všech rychlostních zkouškách včetně vybraných míst na divácké Super RZ v ulicích Zlína. Servisní areál bude umístěn po celou dobu rally na novém místě, a to u zkušebny Barumu v Otrokovicích. Ve srovnání s loňským rokem zůstávají jednotlivé ceny vstupného na stejné cenové úrovni.
VSTUPNÉ: Připraveny jsou dva druhy vstupenek. Cena lístku tzv. JEDNORÁZOVÝ VSTUP bude 50 Kč na jednotlivé rychlostní zkoušky nebo do servisní zóny. K těmto lístkům se budou vydávat ještě informační letáky v diváckých místech. Tyto lístky budou k dostání na přístupových místech k RZ a jsou určeny pro ty z Vás, kteří navštíví dvě až tři rychlostní zkoušky.Dále jsou k dispozici visačky VOLNÝ VSTUP, které budou v ceně 170 Kč (platí na všechny akce po dobu čtyř dní) a díky této visačce se můžete dostat do všech následujících diváckých prostorů:Čtvrtek 20. srpna: technická přejímkaPátek 21. srpna: shakedown (Oldřichovice), servisní zóna Otrokovice, divácká Super RZ Zlín (vybrané prostory)Sobota 22. srpna: RZ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, servisní zóna OtrokoviceNeděle 23. srpna: RZ 10, 11, 12, 13, 14, 15, servisní zóna OtrokoviceJe mnohem jednodušší pořídit si visačku v ceně 170 Kč a nejen, že ušetříte, ale zrychlíte průjezd k rychlostní zkoušce - nebudete čekat na zaplacení. Visačky a lístky opravňují ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky na jednotlivých rychlostních zkouškách a umožňují přístup do servisního areálu (mimo vymezené prostory je vstup diváků zakázán).Volné vstupy budou v prodeji na čerpacích stanicích v okolí trati rally od úterý 11. srpna. Podrobný seznam prodejních míst bude uveřejněn na oficiální internetové adrese: www.CzechRally.comVSTUP ZDARMA- pro děti do 10 let na každou rychlostní zkoušku- tělesně postižení mají vstup zdarma
DS Automobiles patří mezi značky, které se nebojí jít vlastní cestou. Místo honby za objemy sází na emoce, design a francouzskou eleganci. Model DS 4 byl toho dobrým důkazem – stylový hatchback s prémiovými ambicemi, který se snažil nabídnout alternativu k německé konkurenci. Nyní přichází jeho modernizovaná verze, nově pojmenovaná DS N°4, a spolu s ní i zajímavý paradox - auto je v zásadě stejné, ale levnější než kdy dřív.
Na lyžování do Alp jezdí kde kdo. My jsme si pro zimní dovolenou vybrali český rodinný ideál v podobě nové Škody Kodiaq. Jeli jsme ve 4 lidech do přibližně 400 km vzdáleného Rakouska. Bohužel sněhu příliš nebylo, takže jsme neměli prostor otestovat pohon všech kol. S jakou spotřebou to plně naložený Kodiaq zvládl?