T&T! Pošli skok a svez se v S2000!

rally norway
rally norway, foto: Vaškovič, Jan
Josef Janoušek 19. února 2009 21:20
Sdílej:

Posádka Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát hledá videozáznam či fotografie ze skoku na Rally Norway 2009, při kterém dopadla tvrdě na přední část vozu, která se poškodila. Ráda by formou soutěže požádala o pomoc i vás, diváky, respektive čtenáře.

Jde o skok na sobotní RZ 11 Lillehammer 1, za tunelem, pouhých několik set metrů (cca 200) za startem rychlostní zkoušky.

Kdo pošle odkaz na internetovou adresu, kde je dokumentace průjezdu posádky z popsaného skoku umístěna, či dokonce vlastní foto či video, dostává se do vyhodnocení soutěže o nejkvalitnější, či nejatraktivnější fotografie, nebo videozáznam z tohoto místa. Došlé materiály budou týmem vyhodnoceny a zasilatel odkazu, případně autor nejatraktivnějšího záznamu vyhrává svezení s Jaromírem Tarabusem ve voze Fiat Grande Punto Abarth S2000 v rámci testování před březnovou Valašskou rally, konaném zhruba týden před vlastní soutěží poblíž Červené vody (případně v náhradním termínu, pokud by se objevila nějaké překážka ve svezení). Další účastníky soutěže odměníme zasláním podepsaných podpisových karet posádky. Pakliže se sejde více odkazů na stejný záznam či fotografie, rozhoduje o zařazení do soutěže dřívější čas zaslání odkazu. Uzávěrka soutěže je 8.3.2009 ve 24 hod.

 

                               Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát Rally Norway 2009

Účastníci soutěže ať posílají své odkazy či záznamy na emailovou adresu holako(zavináč)seznam.cz a uvedou zde na sebe kontakt, abychom je mohli kontaktovat v případě jejich vítězství. Do předmětu emailu napište „Soutěž o svezení“. Zájemci o zaslání podpisových karet nechť uvedou i svoji poštovní adresu, kam mají být karty zaslány.

Děkujeme za účast v soutěži!

Stalo se
Novinky ze světa EV
Namísto hatchbacku už spíše crossover.

Škoda Favorit se vrací. Jako povedený elektrický crossover. Retro design míří do budoucnosti

Škoda Auto představila futuristickou vizi legendárního modelu Favorit. Kultovní hatchback z konce osmdesátých let se v nové studii mění na elektrický crossover, který spojuje retro prvky s aktuálními designovými trendy. Projekt vznikl z iniciativy designérů Ljudmila Slavova a Davida Stingla.

Novinky ze světa EV
Nissan Micra (2025)

Nový Nissan Micra? Zmatený klon Renaultu 5, který propadl v designu i smyslu

Nissan se s novou Microu vydal cestou nejmenšího odporu – převzal Renault 5 E-Tech a přemaloval ho. Výsledek? Elektromobil bez vlastní identity, který selhává v designu i konkurenceschopnosti. Japonci vsadili na špatného koně a přidali vlastní chyby.

Zajímavosti
on-line prodej

Kupujete ojeté auto? Těmto 7 pastem se vyhněte, jinak zapláčete

Ročně se v Česku prodá na 650 000 ojetých aut. Může se proto zdát, že koupit si ojeté auto není žádný problém. Velký výběr ovšem ještě není zárukou kvality. Nemalé množství prodávaných ojetin skrývá před kupujícím svou historii. K tomu, aby se nechali vlákat do pasti, napomáhá i řada častých chyb, které zájemci při výběru vozu dělají. Které to jsou a čemu se vyhnout? 

Zajímavosti
Ochrana motorky při pádu: Proč jsou chrániče páček nezbytnou výbavou nejen pro offroad

Ochrana motorky při pádu: Proč jsou chrániče páček nezbytnou výbavou nejen pro offroad

Každý motorkář, ať už jezdí po městě, okreskách nebo v lehkém terénu, ví, jak snadno může dojít k nečekanému pádu. Někdy stačí kluzká vozovka, jinak postavený stojan nebo prosté zaváhání při manipulaci na místě. A právě v těchto situacích často dochází k poškození některé z nejcitlivějších částí – ovládacích páček.