 
            DTM hvězdy Mattias Ekström a Tom Kristensen se také letos postaví na start závodu Race of Champions: 16. prosince 2007 poměří své síly piloti Audi s mezinárodními hvězdami cestovních vozů, formule a rallye na stadionu Wembley (Velká Británie). Ekström jede do Londýna jako obhájce titulu.
V loňském roce porazil Ekström trojnásobného šampiona rallye Sebastiana Loeba. V poslední jízdě na Stade de France (Paříž) porazil Francouze dokonce v rallye voze.
„Moc si přeji být zase na Race of Champions s Tomem (Kristensenem)“, říká Mattias. „Loňské vítězství bylo silným momentem v mé kariéře závodního jezdce – teď chci i na stadionu Wembley můj titul obhájit.“
A Tom Kristensen říká: „To je opravdu úžasná show a přirozeně chci vyhrát, ale my ten závod nebereme příliš vážně, užíváme si atmosféru.“
Každý národní tým je složený ze dvou pilotů. Nastoupí proti sobě týmy z Velké Británie, Skotska, Francie, Německa, Finska, Španělska a USA. Ekström a Kristensen startují za tým Skandinávie.
Mezi přihlášené hvězdy patří vedle Ekströma a Kristensena bývalý šampion rallye Colin McRae a jezdci formule 1 David Coulthard, Jenson Button a Michael Schumacher.
Kdo ještě pojede v německém týmu sedminásobného světového šampiona není jisté. V roce 2006 byl na startu úřadující šampion DTM Bernd Schneider s bývalým jezdcem rallye Arminem Schwarzem.
 
            Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
 
            Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?