Britská automobilka Rolls-Royce je pověstná tím, že staví vozy s extrémním zaměření na i ty nejmenší detaily. Také dost často přichází s naprosto limitovanými sériemi svých automobilů.
Nedávno byl do světa vypuštěn jeden takový limitovaný Wraith. Toto sportovně laděné coupé nese označení Inspirated By Music.
Jedná se v podstatě o klasický Wraith. Ten je ovšem pokrytý speciálním lakem novými materiály a hlavně upraveným zvukovým systémem. Ten dodala společnost Bespoke Audio, která tento konkrétní systém vyvíjela celé 2 roky. Audiosestava disponuje celkem 18 reproduktory s výkonem 1300W.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?