Před několika dny Škoda vypustila do světa internetu dvojici nových videí. V těch je konečně zachycen nový Superb Combi v pohybu. Podobu tohoto vozu, který je nejčastěji prezentován v krásné sněhově bílé barvě, známe již nějaký ten pátek. Na „živo“ se má ale ukázat až na Frankfurtském autosalonu. Zatím si tudíž musíme vystačit s fotografiemi, kterými nás mladoboleslavská automobilka pravidelně zásobuje.
Pokud jste tyto fotografie propásli, rozhodně doporučujeme navštívit fotoglaerii, kterou jsme pro vás připravili.
Nyní se konečně Superb třetí generace ve verzi Combi ukazuje i v pohybu. Jak na tom bude podle vás tento kombík s jízdními vlastnostmi? Půjde o sportovce nebo o nemotornou škatuli? Své názory nám můžete sdělit v diskusi pod příspěvkem.
Kratší verze videa:
Delší verze videa:
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.